hotel management system Plazaro

back

Help

Kredit

Od 1.2.2017 spouštíme sekci Kredit. Po uplynutí třicetidenní lhůty nebo během ní, po kterou je rezervační a recepční systém zdarma, je potřeba dobít kredit, který bude systémem spotřebováván v závislosti na obsazenosti a využívanosti volitelných modulů. Minimální částka pro dobití kreditu je 1 500 Kč bez DPH.

Výpočet poplatku: 0,25 % z ceníkových cen všech rezervací za předchozí zúčtovací období + poplatky za aktivní Moduly. Minimální měsíční poplatek je 250 Kč. V případě nulové měsíční obsazenosti je systém zdarma. Strhávání vyčerpaných částek z kreditu se děje měsíčně v poslední den zúčtovacího období.
Kredit je vypočítáván za předchozí měsíc.

V nové Kredit najdete následující informace. Aktuální stav kreditu, aktivní moduly, za které Vám bude strháván kredit, orientační kalkulačku pro výpočet budoucí měsíční platby na základě obsazenosti ubytovacího zařízení z minulosti (znáte už z webu plazaro.com), nastavení notifikací o poklesu hladiny kreditu pod nastavenou hodnotu, možnost dobít kredit, přehled dobíjení a dokladů a přehled odečtených částek z kreditu.

Pokud kredit klesne na 0 Kč, funkce systému budou zablokovány formou zobrazení dialogu, jež vyzývá k dobití kreditu. O této skutečnosti bude ubytovací zařízení notifikováno e-mailem.

V Přehledu vyčerpaných částek je možné nahlédnout na detailní přehled útraty kreditu.